Umowa o eSkok i VISA przez telefon

Strona główna » Aktualności » Umowa o eSkok i VISA przez telefon
Umowa o eSkok i VISA przez telefon

Masz już ROR ? Teraz umowę na eSKOK i kartę VISA zawrzesz przez telefon

Posiadacz rachunku ROR może zawrzeć umowę o świadczenie usługi eSKOK i/lub umowę o kartę VISA przez telefon.

  • Uzupełnij swoimi danymi formularz kontaktowy

Nasz konsultant oddzwoni na podany numer i przedstawi Państwu szczegóły oferty.
Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a zawarciem umowy bez wychodzenia z domu, prosimy o zaznaczenie pola przy jednym z poniższych oświadczeń. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią i przedstawi ofertę na produkt zgodny z Pana/Pani oczekiwaniem. Możliwe jest zaznaczenie obu pól.


Informujemy, że na skutek wyrażonych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym zgód Administratorem Pani/Pana danych osobowych we wskazanym w formularzu zakresie jest Regionalna Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Św. Brata Alberta z siedzibą w Szczytnie 12-100, przy ulicy Polskiej 35/1. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem ul. Polska 35/1, 12-100 Szczytno lub adresem e-mail: iodo@skokalberta.pl

Na podstawie wyrażonej zgody, będziemy przetwarzali Pani/Pana dane osobowe w celach wynikających ze złożonych przez Panią/Pana oświadczeń.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, prawo do przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym swoich danych osobowych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednakże niezbędna do skontaktowania się z Panią/Panem w celu zaprezentowania oferty dotyczącej usług naszych lub Kasy Krajowej.

W każdym czasie może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Regionalną Spółdzielczą Oszczędnościowo-Kredytową im. Św. Brata Alberta – pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Nasza oferta
Pożyczki

Zobacz również

Info SKOK Szczytno
Informacje