KONTO 3 X 0 zł

Dla osób szukających konta na miarę swoich potrzeb – atrakcyjne konto z wieloma korzyściami:


0 zł za prowadzenie rachunku dla Członków deklarujących regularne przekazywanie wpływów w kwocie min. 500 zł miesięcznie
0 zł za wydanie i obsługę karty VISA
0 zł za krajowe przelewy przez internet (w tym do ZUS, US i KRUS)

Zalety


oszczędność czasu, dzięki dostępowi do konta przez całą dobę,
brak prowizji za transakcje bezgotówkowe ( płatność za towary i usługi),
brak prowizji za wypłaty gotówki w sieci bankomatów SKOK24

Promocja „KONTO 3 x ZERO” trwa do 31.12.2017r. Warunkiem skorzystania z Promocji jest otwarcie rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego” wraz z kartą Visa z dostępem do usługi e-skok oraz zapewnienie sumy wpływów zewnętrznych na kwotę min. 500 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia wpływów zewnętrznych na kwotę min. 500 zł miesięcznie pobierana będzie opłata zgodnie z obowiązującą w Kasie w dniu zawarcia umowy o prowadzenie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego, Tabelą opłat i Prowizji dla klientów indywidualnych. Opłata 0 zł za wydanie i obsługę karty Visa obowiązuje przez 12 miesięcy od daty wygenerowania pierwszej karty do rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego. Opłaty za wydanie i obsługę karty Visa po 12 miesiącach pobierane będą zgodnie z tabelą Prowizji i Opłat Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w zakresie wydawania i obsługi kart płatniczych Visa/Mastercard dla klientów indywidualnych obowiązująca w kasie w dniu zawarcia umowy o prowadzenie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego.


Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów


Regionalna SKOK im. św. Brata Alberta
 

O Nas

Regionalna SKOK działa na krajowym rynku usług finansowych od 1997 roku. Nasza działalność koncentruje się w grupie podstawowych produktów takich jak: pożyczki, lokaty, rachunki i ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej